MENU
GJEJ

Services

Të ofruara për ty

Komoditetet

 • vaskë ose dush
 • set komoditeti i banjës
 • dush
 • lavamani
 • artikuj të tualetit
 • rroba banjo
 • peshqirët e tualetit
 • bolier
 • tualet shtesë
 • pajisjet e kozmetikës
 • peshqirët e plazhit
 • tualet
 • shapka
 • sapun
 • kapak dushi
 • aksesorët e tualetit
 • vaskë
 • tualet shtesë
 • WC/tualet i ndarë
 • banjo dhe tualet i përbashkët
 • tualet
 • pamja e pishinës
 • pamja e detit
 • tarracë
 • pamja e kopshtit
 • oborr privat
 • internet
 • Wi-Fi
 • telefon
 • telefon dhome
 • krevat çift
 • stendë bagazhesh
 • dollap
 • pasqyrë
 • kolltuk
 • tavolinë ngrënieje
 • pufe
 • karrige
 • komodinë
 • gardërobë rrëshqitëse
 • mobilje antike
 • bar
 • komodinë
 • set mobiljesh
 • tavolinë pune
 • tavolinë pune
 • tavolinë
 • karrige
 • tavolinë krevati
 • mobilje ekskluzive
 • rraft rrobash
 • tavoline kafeje
 • kolltuqe
 • puf
 • garderobë
 • varëse për pallto
 • zona e ngrënies
 • ujë i pijshëm
 • syze
 • enë e sheshtë
 • kondicioner qendror
 • zona e çajit
 • tendë
 • skarë në natyrë
 • ekrani i dritares
 • shërbimi i dhomës
 • parket
 • i sigurt
 • dollap
 • shërbimi i lavanderisë (pagesë shtesë)
 • derë lidhëse
 • pishinë publike
 • pishinë private
 • ajrosëse rrobash
 • hedhja e mbeturinave
 • set çaji
 • ujë në shishe
 • SPA
 • dhomë që nuk lejohet cigarja
 • ujë mineral
 • dhoma e qëndrimit
 • televizor digjital
 • televizion kabllor
 • tualet
 • ajër i kondicionuar
 • tharëse flokësh
 • frigorifer i vogël
 • mikrovalë
 • furrë
 • llambë
 • ventilator
 • alarmi i orës
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>