МЕНИ
НАЈДЕТЕ

Services

Ние ви нудиме

Удобности

 • када или туш кабина
 • хотелски тоалети
 • туш
 • мијалник
 • тоалетни производи
 • бањарка
 • пешкири за капење
 • бојлер
 • дополнителна бања
 • козметички производи
 • пешкири за на плажа
 • тоалет
 • папучи
 • сапун
 • капа за туширање
 • прибор за бања
 • када
 • дополнителен тоалет
 • посебна бања/тоалет
 • заедничка бања и тоалет на кат
 • тоалет
 • поглед кон базен
 • поглед кон море
 • тераса
 • поглед кон градина
 • приватен двор
 • интернет
 • Wi-Fi
 • телефон
 • телефон во собата
 • брачен кревет
 • место за багаж
 • ормар
 • огледало
 • фотелја
 • маса за јадење
 • пуфки
 • стол
 • ноќна маса
 • гардеробер со лизгачки врати
 • антички мебел
 • бар
 • комода
 • гарнитура
 • биро
 • работна маса
 • маса
 • столчиња
 • ноќна маса
 • луксузен мебел
 • закачалки
 • масичка за кафе
 • фотелји
 • пуф
 • гардеробер
 • закачалка
 • трпезарија
 • вода за пиење
 • чаши
 • прибор за јадење
 • централен систем за климатизација
 • област за чај
 • настрешницата
 • скара
 • мрежа за комарци
 • собна услуга
 • паркет
 • сеф
 • комода
 • услуга за перење (се доплаќа)
 • внатрешна врата
 • јавен базен
 • приватен базен
 • сушална
 • корпа за отпадоци
 • сервис за чај
 • флаширана вода
 • СПА
 • соба за непушачи
 • минерална вода
 • дневна соба
 • дигитална телевизија
 • кабловска телевизија
 • бања
 • клима уред
 • фен
 • мини-фрижидер
 • микробранова печка
 • печка
 • ламба
 • вентилатор
 • будилник
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>